KONST / Litografier / Färglitografi 11709236
nr 1170 9236
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Liggande naken man, signerad och numrerad 58/90, -70, motivet: 39x55 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:34:39
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
19 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren